
Горщик квадратний з круглим дном 3 л 16*16*16 см чорний Don-Kwiat Польща
24,75 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- Немає в наявності
- +380 (68) 636-47-15Менеджер Андрій
Горщик квадратний з круглим дном 3 л 16*16*16 см чорний Don-Kwiat Польща
Квадратно-круглі горщики для квітів дуже стійкі, заощаджують місце та забезпечують оптимальне зростання рослин.
Горщики такої форми досить універсальні та широко використовуються для вирощування декоративних трав, багаторічників, овочевих, плодових та декоративних дерев та чагарників.
Переваги:
-
Багаторазові та витримують кілька сезонів.
-
Виготовлені з урахуванням найменших потреб ринку та споживача.
-
Стійкі до УФ-випромінювання та морозів.
-
Щільний пластик стінок горщика і дно з отворами для ефективного дренажу
Характеристика:
-
Об'єм (л) – 3,0
-
Верхній квадрат (см) – 16х16
-
Висота (см) – 16
-
Розмір дна (см) - 15,7х15,7
-
Матеріал – щільний пластик
-
Країна виробник - Польща
-
Мають спеціальні прорізи для етикеток
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DonKwiat |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Чорний |
| Тип | Горщик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 16 см |
| Довжина: | 16 см |
| Літраж | 3 л |
| Матеріал | Щільний пластик |
| Нижній діаметр | 15,7*15,7 см |
| Форма гірника | Квадратна |
| Ширина | 16 см |
- Ціна: 24,75 ₴
