
Горщик круглий високий 1 л 13*11,5 см чорний Don-Kwiat Польща
13,20 ₴
12 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- Готово до відправки
- +380 (68) 636-47-15Менеджер Андрій
Горщик круглий високий 1 л 13*11,5 см чорний Don-Kwiat Польща
Круглі технічні контейнери високі для рослин розроблені спеціально для вирощування рослин з вищою кореневою системою - туя, бірючина, хвойні дерева та кущі. Їх форма та розміри забезпечують оптимальний ріст рослин та точне дозування поживних речовин.
Особливість контейнерів:
-
Подвійний збільшений зазор стінки, що укріплює горщик
-
Плоске дно з низькими підпорками і отворами - дно, яке ідеально підходить для вирощення рослин в горщику на агротекстилі
Переваги даних горщиків для розсади:
-
Багаторазові у використанні, витримують декілька сезонів пересадки.
-
Практичні і надійні, адже горщики виготовлені з врахуванням найдрібніших потреб ринку та споживача.
-
Виготовлені із 100% переробленого поліпропілену.
-
Стійкі до УФ-випромінювання та морозів та витримують механічні пошкодження.
-
Щільний пластик стінок горщика та дно з достатньою кількість отворів для ефективного дренажу
Характеристика:
-
Об'єм (л) - 1,0
-
Діаметр верхній (см) - 13
-
Висота (см) - 11,5
-
Нижній діаметр/дно (см) - 9,5
-
Матеріал - щільний пластик
-
Країна виробник - Польща
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DonKwiat |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 11,5 см |
| Діаметр | 13 см |
| Літраж | 1 л |
| Матеріал | Щільний пластик |
| Нижній діаметр | 9,5 см |
| Форма гірника | Кругла |
- Ціна: 12 ₴
