Горщик круглий стандартний 7,5 л 25*20 см чорний Don-Kwiat Польща
Круглі стандартні горщики для розсади досить практичні та зручні у застосуванні і використовуються для вирощення практично усіх видів рослин. Їх форма та розміри забезпечують оптимальний ріст рослин та точне дозування поживних речовин.
Широко використовуються для вирощення квітів, трав, багаторічників, овочевих культур, фруктових дерев, декоративних дерев та кущів.
Їхня особливість - це стандартне рифлене дно з отворами, яке дає можливість розміщати горщики як на твердій, так і на м'якій поверхні.
Переваги даних горщиків для розсади польського виробництва:
-
Багаторазові у використанні, витримують декілька сезонів пересадки.
-
Практичні і надійні, адже горщики виготовлені з врахуванням найдрібніших потреб ринку та споживача.
-
Виготовлені із 100% переробленого поліпропілену.
-
Стійкі до УФ-випромінювання та морозів та витримують механічні пошкодження.
-
Щільний пластик стінок горщика та дно з достатньою кількість отворів для ефективного дренажу
Характеристика:
-
Об'єм (л) - 7,5
-
Діаметр верхній (см) - 25
-
Висота (см) - 20
-
Нижній діаметр/дно (см) - 19
-
Матеріал - щільний пластик
-
Країна виробник - Польща
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DonKwiat |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Чорний |
| Тип | Горщик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 20 см |
| Діаметр | 25 см |
| Літраж | 7,5 л |
| Матеріал | Щільний пластик |
| Нижній діаметр | 19 см |
| Форма гірника | Кругла |
- Ціна: 47,30 ₴

