-20%

Сучкоріз з обвідними лезами Bradas V-SERIES KT-V1212
624,38 ₴
499,50 ₴
- Готово до відправки
+380 (50) 540-51-05
Менеджер Антон- +380 (68) 636-47-15Менеджер Андрій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сучкоріз з обвідними лезами Bradas V-SERIES KT-V1212
-
Сучкоріз дворучний (секатор для гілок) має більші розміри та більшу різальну силу, що робить його незамінним для обрізання гілок дерева.
-
Гостре обвідне лезо виконане із високоякісної сталі з захисним покриттям й здатне без зусиль перерізувати гілки до 20 мм завтовшки.
-
Сучкоріз має металеві ручки з накладками, що запобігають вислизанню, забезпечують надійний хват та комфортну роботу.
Максимальний діаметр зрізу: 20 мм
Загальна довжина: 43 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BRADAS |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 0.6 кг |
| Тип інструменту | Гілкоріз |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина інструмента | 43 см |
| Діаметр гілки | 20 мм |
| Колір | Чорний; помаранчевий |
| Пакування | Блістер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 499,50 ₴
