-20%

Ножиці для кущів із прямими лезами Bradas V-SERIES KT-V1140
955,63 ₴
764,50 ₴
- Готово до відправки
+380 (50) 540-51-05
Менеджер Антон- +380 (68) 636-47-15Менеджер Андрій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ножиці для кущів із прямими лезами Bradas V-SERIES KT-V1140
Ножиці садові для обрізки та фігурної стрижки живої огорожі, кущів.
Прямі леза виготовлені з високоякісної загартованої сталі з захисним покриттям.
Мають затискний гвинт для регулювання відстані між лезами та буфери змикання.
Алюмінієві ручки овальної форми з накладками з м'якого пластику, що запобігають вислизанню, забезпечують надійний хват та комфортну роботу.
Параметри:
Загальна довжина: 64 см
Довжина лез: 23,5 см
Ширина леза: 35 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BRADAS |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 1.1 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина леза | 23.5 см |
| Довжина інструмента | 64 см |
| Колір | Помаранчевий; чорний |
| Матеріал | Сталь; алюміній полірований |
| Ширина леза | 35 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 764,50 ₴
