
Насіння Перець солодкий Іспанський 20 шт Садиба
18,85 ₴
14,50 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- Готово до відправки
- +380 (68) 636-47-15Менеджер Андрій
Насіння Перець солодкий Іспанський 20 шт Садиба
Опис
Перець Іспанський – ранньостиглий сорт солодкого перцю. Рослина напіврозлога, висота куща 60-70 см, Плоди крупні, видовжено-конусовидні, ребристі, оригінальної форми, глянцево-червоного кольору, масою 200 г. Товщина стінок 4-5 мм. Тривалий період віддачі врожаю, високі смакові якості, для вирощування у відкритому грунті та під плівковими укриттями.
Вирощування
Сорт вирощується через розсаду у відкритому ґрунті та теплицях. Починає простати насіння при 13°С, на постійне місце висаджують коли мине загроза весняних приморозків і розсада досягне 2 місячного віку. Густота стояння становить 3 – 6 рос/м². Найкраща температура для росту і розвитку рослини становить 25 - 30°С. Підвищення температури до 35°С, а також низька вологість повітря значно підвищують ризик опадання зав’язі та квіток. Низька вологість ґрунту та відсутність необхідної кількості світла значно знижують якість плодів вони ростуть неправильної форми, дрібні. Одним з важливих факторів який впливає на якість врожаю є родючість ґрунту та вміст в ньому поживних речовин. Він має бути нещільним з нетральною реакцією та великим вмістом органіки та мінеральних добрив
Виробник насіння GSN Semences Франція
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Садиба Центр |
| Країна виробник | Франція |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага плоду | 110-200 г |
| Використання | Для споживання у свіжому вигляді, кулінарії, консервування, заморожування, гриль |
| Виробник сировини | GSN Semences Франція |
| Врожайність | 7 кг/м2 |
| Габітус і висота рослини | 60-80 см |
| Група стиглості | Ранньостиглий (93-105 днів) |
| Забарвлення плоду в технічній / біологічній стиглості | Зелене / червоне |
| Місце вирощування | Відкритий/закритий ґрунт |
| Особлива відмінність | Сорт відрізняється подовженим періодом плодоношення, відмінними смаковими якостями плодів |
| Особливості росту плодів | Пониклі |
| Різновид | Солодкий |
| Сорт чи гібрид | Сорт |
| Сортотип | Болгарський |
| Стійкість до хвороб | Бактеріальних і грибкових захворювань |
| Тип паковання | Пакет міні |
| Товщина стінки плоду | 5,0-6,0 мм |
| Форма і довжина плоду | Видимено-конусоподібна |
- Ціна: 14,50 ₴


