
Насіння Перець солодкий Стрючок, 0,3 г, Садиба Традиція
14,30 ₴
11 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- Готово до відправки
- +380 (68) 636-47-15Менеджер Андрій
Опис
Перець Стрючок - середньопізній сорт солодкого перцю, який за формою і розміром точнісінько, як гострий. Плоди довгі і тонкі, червоного кольору, масою 30-50 г. Врожайний, плодоносить до морозів. Має універсальне призначення в кулінарії. Насіння висівайте на розсаду в лютому-березні, у віці 60-65 днів пересадіть на постійне місце, після загрози заморозків у похмурі дні або у вечірній час. Щоб отримати хороший урожай - забезпечуйте розсаду рівномірним, хорошим поливом.
Вирощування
Сорт для вирощування у відкритому ґрунті та теплицях через розсаду. Вже при 13°С починається проростання насіння, висаджують розсаду на постійне місце після того як минуть приморозки та вона досягне 60 – 65 добового віку. Густота стояння становить 3 – 6 рос/м². Спека та низька вологість ґрунту викликає опадання зав’язі та квітів. Температура нижче 15°С викликає сповільнення розвитку або повне припинення росту. Оскільки рослина світлолюбна її потрібні гарно освітлені та добре зволожені ділянки, недостатня кількість світла та вологи призводить до формування неякісних плодів. Перець досить вибагливий до родючості ґрунту та кількості поживних речовин.Не щільний, родючий з нейтральною реакцією та великим вмістом органіки ґрунт позитивно впливає на якість врожаю
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Садиба Центр |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага плоду | 60-80 г |
| Використання | Для переробки, салатів, заморозки, грилю |
| Виробник сировини | Україна |
| Габітус і висота рослини | 60-70 см |
| Група стиглості | Ранньостиглий (100-121 днів) |
| Забарвлення плоду в технічній / біологічній стиглості | Темно зелене / темно червоне |
| Місце вирощування | Відкритий грунт |
| Особлива відмінність | Перець запашний, без гіркоти, соковитий, солодкий на смак, містить багато сухих речовин, неймовірно смачний при запіканні |
| Особливості росту плодів | Пониклі |
| Різновид | Солодкий |
| Сорт чи гібрид | Сорт |
| Сортотип | Болгарський |
| Стійкість до хвороб | Вертицильозу, вірусу тютюнової мозаїки |
| Тип паковання | Пакет міні |
| Товщина стінки плоду | 4,5-5,0 мм |
| Форма і довжина плоду | Вузько-конічна, 15 см |
- Ціна: 11 ₴
