
Насіння Перець солодкий Лотта F1 8 шт Садиба
50,70 ₴
39 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- Готово до відправки
- +380 (68) 636-47-15Менеджер Андрій
Насіння Перець солодкий Лотта F1 8 шт Садиба - Дуже ранній гібрид Болгарського типу
Насіння Перцю «Лотта F1» від «Садиба» — це дуже ранній гібрид (ранньостиглий, 90–106 днів) болгарського сортотипу. Гібрид має високу інтенсивність зав'язування плодів протягом усього сезону. Рослина сильна, генеративного типу, штамбова (висота 80–100 см). Підходить для вирощування в плівкових теплицях та відкритому ґрунті. Гібрид стійкий до чорної бактеріальної плямистості та вірусу тютюнової мозаїки.
Характеристики плодів та рослини
-
Плід: Конусовидної форми (довжина 14 см), пониклий, блискучий, гладенький. Маса 110–200 г, товщина стінки 4,0–7,0 мм.
-
Забарвлення: У технічній стиглості – світло-зелене, у біологічній – насичено червоне.
-
Урожайність: У закритому ґрунті 7–8,5 кг/м2, у відкритому — 5–6 кг/м2.
-
Використання: Для кулінарії, фарширування, консервованих салатів, споживання у свіжому вигляді і заморожування.
Вирощування
-
Спосіб вирощування: Через розсаду (висаджують у віці 60–65 діб).
-
Посів: Насіння проростає за +13°С та вище.
-
Оптимальна температура для росту: +25–30°С. Низькі температури (15°С і нижче) уповільнюють ріст. Спека і низька вологість повітря призводять до опадання зав'язі.
-
Ґрунт: Нещільний, родючий з нейтральною реакцією та великим вмістом органіки.
-
Живлення: Потребує багато азоту (у період утворення листкового апарату) та фосфору (перед цвітінням і в період плодоутворення).
-
Густота стояння: 3–6 рос/м2.
-
Особливості: Культура світлолюбна, затінені та мало зволожені ділянки призводять до формування дрібних плодів неправильної форми.
Походження насіння: Нідерланди Enza Zaden
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Садиба Центр |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага плоду | 110-200 г |
| Використання | Для кулінарії, фарширувння, консервованих салатів,споживання у свіжому вигляді і заморожування |
| Виробник сировини | Enza Zaden Нідерланди |
| Врожайність | Урожайність в закритому грунті 7-8,5 кг/м2, у відкритому – 5-6 кг/м2 |
| Габітус і висота рослини | Штамбовий, 80-100 см |
| Група стиглості | Ранньостиглий (90-106 днів) |
| Забарвлення плоду в технічній / біологічній стиглості | Світло-зелене / насичено червоне |
| Місце вирощування | Відкритий і закритий ґрунт |
| Особливості росту плодів | Пониклі |
| Різновид | Солодкий |
| Сорт чи гібрид | Гібрид |
| Сортотип | Болгарський |
| Стійкість до хвороб | До чорної бактеріальної плямистості, вірусу тютюнової мозаїки |
| Тип паковання | Пакет міні |
| Товщина стінки плоду | 4,0-7,0 мм |
| Форма і довжина плоду | Конічна,14 см |
- Ціна: 39 ₴

