
Насіння Перець солодкий Воловий ріг жовтий 0,3 г Садиба
16,25 ₴
12,50 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- Готово до відправки
- +380 (68) 636-47-15Менеджер Андрій
Насіння Перець солодкий Воловий ріг жовтий 0,3 г Садиба - Ранньостиглий сорт Угорського типу
Насіння Перцю «Воловий ріг жовтий» від «Садиба» — це ранньостиглий (95–100 днів від сходів насіння) сорт угорського типу. Призначений для вирощування у відкритому й закритому ґрунті. Кущ висотою 50–70 см, має міцну кореневу систему. Сорт стійкий до несприятливих погодних умов і поширених захворювань.
Характеристики плодів та рослини
-
Плід: Вузько-конусоподібний, довжиною 20–25 см. Маса 100–150 г, товщина стінки 8–9 мм.
-
Смак: Соковитий м’якуш відрізняється легким свіжим ароматом і приємним солодким смаком.
-
Забарвлення: У технічній зрілості – світло-зелене, у біологічній – насичено-жовте.
-
Призначення: Універсальне.
Вирощування
-
Спосіб вирощування: Розсадний спосіб.
-
Посів: Глибина загортання насіння 1–2 см. Сходи з’являються на 5–7 день при температурі +13°С і вище.
-
Оптимальна температура для росту: +20–30°С.
-
Розсада: Висаджують у віці 60–65 днів (висота 20–25 см), коли температура ґрунту досягне +10–12°С і мине загроза приморозків.
-
Ґрунт: Легкі родючі ґрунти з pH 6,0–6,6.
-
Густота висаджування: 3,5–5,5 шт./м2.
-
Особливості: Рослина чутлива до зниження температури, умов освітлення, вологозабезпечення.
Походження насіння: Італія Suba Seeds
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Садиба Центр |
| Країна виробник | Італія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага плоду | 100-150 г |
| Використання | Універсального призначення |
| Виробник сировини | Suba Seeds Італія |
| Габітус і висота рослини | 50-70 см |
| Група стиглості | Ранньостиглий (95-100 днів від сходів насіння) |
| Забарвлення плоду в технічній / біологічній стиглості | Світло-зелене / насичено-жовте |
| Місце вирощування | Відкритий і закритий ґрунт |
| Різновид | Солодкий |
| Сорт чи гібрид | Сорт |
| Сортотип | Угорський |
| Тип паковання | Пакет міні |
| Товщина стінки плоду | 8-9 мм |
| Форма і довжина плоду | Конусоподібна, 20-25 см |
- Ціна: 12,50 ₴

