
Насіння Перець солодкий Аккорд F1 8 шт Садиба
44,85 ₴
34,50 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- Готово до відправки
- +380 (68) 636-47-15Менеджер Андрій
Насіння Перець солодкий Аккорд F1 8 шт Садиба - Ранньостиглий гібрид Угорського типу
Насіння Перцю «Аккорд F1» від «Садиба» — це ранньостиглий (60–65 днів від висадки розсади, 100–120 днів загалом) гібрид Угорського типу (Болгарський сортотип). Призначений для вирощування в умовах закритого (плівкові теплиці, тунелі) та відкритого ґрунту для отримання дуже ранньої продукції. Рослини потужні, штамбові (висота 70–90 см), з добре розвиненою кореневою системою.
Характеристики плодів та рослини
-
Плід: Вирівняний, досить щільний, пониклий. Маса 130–150 г. Має трикамерну серцевину та товщину стінок 5–7 мм.
-
Забарвлення: Змінюється від кремово-жовтого (технічна стиглість) до помаранчево-червоного (біологічна стиглість). (Кремово-жовтий -> Помаранчево-червоний).
-
Стійкість: До вертицильозу та вірусу тютюнової мозаїки.
-
Урожайність: 7–10 кг/м².
-
Використання: Свіжа нарізка, консервування, перші та другі страви.
Вирощування
-
Спосіб вирощування: Через розсаду (висадка у 60–65 добовому віці).
-
Умови: Насіння проростає при 13°С. Оптимальна температура для росту 25–30°С. Вимогливий до вологості ґрунту та є світлолюбною рослиною.
-
Ґрунт: Легкий, родючий з нейтральною або слабкокислою реакцією.
-
Густота стояння: 3–6 рос/м² (у відкритому ґрунті).
Походження насіння: Нідерланди Hazera
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Садиба Центр |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага плоду | 130-150 г |
| Виробник сировини | Hazera Нідерланди |
| Врожайність | 7-10 кг/м2 |
| Габітус і висота рослини | Штамбовий, 70-90 см |
| Група стиглості | Ранньостиглий (100-120 днів) |
| Забарвлення плоду в технічній / біологічній стиглості | Кремово-жовтий / помаранчево-червоний |
| Місце вирощування | Закритий грунт |
| Особлива відмінність | Придатний для приготування перших і других страв, консервування і свіжої нарізки |
| Особливості росту плодів | Пониклі |
| Різновид | Солодкий |
| Сорт чи гібрид | Гібрид |
| Сортотип | Болгарський |
| Стійкість до хвороб | Вертицильозу, вірусу табачної мозаїки |
| Тип паковання | Пакет міні |
| Товщина стінки плоду | 5-7 мм |
- Ціна: 34,50 ₴
