
Вазон Терра для рослин пластиковий з підставкою, 20*15 см, Білий флок, Алеана
68 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- Немає в наявності
+380 (50) 540-51-05
Менеджер Антон- +380 (68) 636-47-15Менеджер Андрій
Вазон "Терра" виконаний в класичному стилі. Поверхня вазона матова. Конструкція складається з вазона та підставки для збору зайвої вологи, що не тільки спрощує догляд за рослиною, але і робить вазон більш стійким. У вазоні "Терра" гарно виглядатимуть різні рослини з об’ємними кронами. А завдяки стриманим класичним кольорам, вазони цієї лінійки впишуться в будь-який інтер'єр, прикрасять відкриту терасу або балкон.Виріб виготовлений з високоякісного поліпропілену, що забезпечує добрі показники зносостійкості. Вазон представлений широкою розмірною лінійкою та декількома варіантами кольорів.
Матеріал - PP
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Алеана |
| Тип | Вазон |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,131 кг |
| Висота | 15 см |
| Діаметр | 20 см |
| Літраж | 2,8 л |
Інформація для замовлення
- Ціна: 68 ₴
