
Вазон Петунія балконний з підставкою для рослин прямокутний, 30,2*16,2 см, Теракот, Алеана
93,75 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- Немає в наявності
+380 (50) 540-51-05
Менеджер Антон- +380 (68) 636-47-15Менеджер Андрій
Вазон "Петунія" з підставкою балконний має матову поверхню. Форма вазона - трапеція з широким верхом. Вазон укомплектований підставкою для збору надлишкової вологи. Для забезпечення доступу кисню до коренів вазон обладнаний високими ніжками. Вазон «Петунія» сконструйований для вирощування квітів на балконі або в альтанці. Форма вазону забезпечує стійкість конструкції, що зручно коли вазон використовується на дворі. Вироби більших розмірів підходять для вирощування багаторічників або цибулинних.Вазон невибагливий в догляді, виготовлений з високоякісного поліпропілену, стійкого до вигорання на сонці. В асортименті представлені декілька варіантів кольорів.
Матеріал - PP
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Алеана |
| Тип | Вазон |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,204 кг |
| Висота | 13 см |
| Довжина: | 30,2 см |
| Літраж | 3 л |
| Ширина | 16,2 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 93,75 ₴
