
Вазон Ротанг балконний для рослин пластиковий 50*18 см 10 л Какао Алеана
345,63 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- Немає в наявності
+380 (50) 540-51-05
Менеджер Антон- +380 (68) 636-47-15Менеджер Андрій
Вазон "Ротанг" зі вставкою балконний прямокутної форми з матовою поверхнею. Конструкція вазона має вставку, що завдяки дренажним отворам перешкоджає накопиченню вологи. Незвичний дизайну, у вигляді плетіння ротанга, дає змогу використовувати вазон для оформлення терас, альтанок і елементів садової архітектури. Виріб підходить для посадки рослин з розгалуженою кореневою системою та для кактусів, петуній, фіалок та інших дрібних квітів.Вазон «Ротанг» балконний виготовлений з поліпропілену високої якості, який не вицвітає на сонці. Якісна сировина забезпечує еластичність і міцність вазона та забезпечує стійкість виробу до дії несприятливих природних умов.
Матеріал - PP
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Алеана |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Вазон |
| Матеріал | Ротанг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,794 кг |
| Висота | 16 см |
| Довжина: | 50 см |
| Літраж | 10 л |
| Ширина | 18 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 345,63 ₴
