-20%

Вазон Орхідея для орхідей прозорий 12*14 см 1 л Фіолетовий Алеана
68,75 ₴
55 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- Готово до відправки
+380 (50) 540-51-05
Менеджер Антон- +380 (68) 636-47-15Менеджер Андрій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вазон «Орхідея» призначений для посадки орхідей моллі (Фаленопсис, Ванда) та інших епіфітів, коріння яких беруть участь у фотосинтезі.Переваги вазона:• в наявності 4 типорозміри;• форма забезпечує швидкий відтік вологи від кореневої системи;• створює приплив повітря до коріння (завдяки конусу на дні конструкції);• всередині вазона зберігається постійна температура через інертність матеріалу до нагрівання або охолодження.Прозора поверхня вазона легко пропускає світло до коріння, а вазон яскравого відтінку буде виглядати більш елегантно.
Матеріал - PS
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Алеана |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Вазон |
| Колір | Фіолетовий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.105 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 14 см |
| Діаметр | 12 см |
| Літраж | 1 л |
Інформація для замовлення
- Ціна: 55 ₴
