
Вазон Глорія балконний для рослин пластиковий 50*18 см 9 л Біла роза Алеана
237,50 ₴
190 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- Готово до відправки
- +380 (68) 636-47-15Менеджер Андрій
Вазон Глорія балконний для рослин пластиковий 50*18 Біла роза Алеана
Вазон «Глорія» балконний прямокутної форми, зовні має матову поверхню. Дизайн вазона: стриманий, лаконічний і сучасний. Форма вазону забезпечує стійкість конструкції, що зручно, якщо вазони використовуються для вуличних квітів. Гарно виглядатимуть у ньому рослини з невеликою кореневою системою: фіалки, спатифиллум, фуксії та інші. Цей вазон створений прикрасити собою інтер’єр будинку. Ідеально підходить для лоджій і балконів. Вазон виготовлений з високоякісного поліпропілену. Якісна сировина забезпечує еластичність і міцність вазону. Поверхня стійка до впливу сонячних променів, а також відмінно захищає коріння від перегріву та переохолодження. На вибір вазон "Глорія" балконний представлений в різних кольорах.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Алеана |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Вазон |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.338 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 16 см |
| Довжина: | 50 см |
| Літраж | 9 л |
| Ширина | 18 см |
- Ціна: 190 ₴
