-11%

Секатор садовий з прямим лезом Bradas V-SERIES KT-V3P
343,84 ₴
307 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- Готово до відправки
+380 (50) 540-51-05
Менеджер Антон- +380 (68) 636-47-15Менеджер Андрій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Секатор садовий з прямим лезом Bradas V-SERIES KT-V3P
Садові ножиці для різання тонкостеблих живих рослин, як то квіти, пагони, виноград тощо.
Мають рівні вузькі леза. Виготовлені зі японської інструментальної сталі SK5, яка характеризується міцністю та високим ступенем зносостійкості різального краю.
Фіксатор лез розташований між руків'ями під амортизаційною пружиною.
Міцні пластикові ручки мають приємну на дотик зернисту фактуру. Секатор зручно лежить у руці та не вислизає.
Пружина стиснення циліндрична гвинтова з амортизатором.
Блокіратор – накидний гачок, розташований на нижньому краю ручок.
Діаметр гілки: 3-10 мм
Довжина леза: 6,5 см
Довжина секатора: 20 см
Вага: 130 г
Пакування: блістер
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BRADAS |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 130 г |
| Довжина леза | 6.5 см |
| Довжина інструмента | 20 см |
| Діаметр гілки | 3-10 мм |
| Колір | Помаранчевий; сірий |
| Пакування | Блістер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 307 ₴
