
Насіння Перець солодкий Подарунок Молдови, 5 г, Садиба Традиція
48,75 ₴
37,50 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- Готово до відправки
- +380 (68) 636-47-15Менеджер Андрій
Опис
Середньостиглий (119-124 днів від сходів) сорт угорського типу для вирощування у відкритому й закритому ґрунті. Потужний компактний кущик висотою 35-50 см, із короткими міжвузлями й розвиненою кореневою системою. Плоди видовжено-конусоподібної форми (9-12 см), масою 80-100 г, із тонкою щільною шкіркою, товщиною стінки 5-6 мм, у технічній зрілості світло-зелені, в біологічній – яскраво-червоні. М’якуш соковитий, ароматний, дуже смачний. Користується популярністю серед городників і фермерів за чудову стійкість до перепадів температур і вологості, фузаріозного в’янення, гарну лежкість, високі смакові якості. Універсального використання, відмінно фарширується.
Вирощування
Вирощують розсадним способом. Глибина загортання насіння 1-2 см. Сходи з’являються на 5-7 день при температурі +13°С і вище, оптимальна для росту +20-30°С. Розсаду висаджують висотою 20-25 см, у 60-65 денному віці, коли температура ґрунту досягне +10-12°С і мине загроза приморозків. Густота висадки 3,5-5,5 шт./м2. Чутливий до зниження температури, умов освітлення, вологозабезпечення. Вирощують на легких родючих ґрунтах із рН 6,0-6,6. Добре реагує на підкормки без використання азотних добрив у період формування зав’язі.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Садиба Центр |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага плоду | 80-100 г |
| Виробник сировини | Україна |
| Габітус і висота рослини | 35-50 см |
| Група стиглості | Середньостиглий (119-124 днів від сходів) |
| Місце вирощування | Відкритий і закритий ґрунт |
| Особлива відмінність | Чудова стійкість до перепадів температур і вологості, фузаріозного в’янення, гарна лежкість, високі смакові якості, відмінно для фарширування |
| Сорт чи гібрид | Сорт |
| Сортотип | Угорський |
| Тип паковання | Пакет середній |
| Товщина стінки плоду | 5-6 мм |
| Форма і довжина плоду | Конічна, 9-12 см |
- Ціна: 37,50 ₴
