Рослина вНасіння Горох овочевий Первісток 20 г Seedera
Рослина висотою 90-120 см. Боби зеленого кольору, прямі, з тупим кінчиком, середньої довжини і ширини, пергаментний шар відсутній. Урожайність бобів у технічній стиглості 0,4-0,5кг/м². Збагачуючи ґрунт азотом, є відмінним попередником для вирощування багатьох культур. Щоб урожай надходив тривалий час, посів протягом весни проводять кілька разів.
Висівають (місяць, глибина) — IV, 4 см.
Схема висадки (см) — 15х8.
Збирають (місяць) — VI-VII.
НІЖНИЙ, БЕЗ ПЕРГАМЕНТНОГО ШАРУ, УЛЬТРАРАННІЙ
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Сімейний Сад |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота рослини | 90-120 см |
| Група стиглості | Ультраранній |
| Довжина стручка | До 10 см |
| Особлива відмінність | НІЖНІЙ, БЕЗ ПЕРЕГЛЯДНОГО ШАРУ, УЛЬТРАРАННІЄЮ |
| Сорт чи гібрид | Сорт |
| Тип паковання | Пакет середній |
| Урожайність | У технічній стиглості 0,4-0,5кг/м² |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 ₴

