
Насіння Перець солодкий Анастасія, 0,3 г, Садиба Традиція
10,40 ₴
8 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- Готово до відправки
- +380 (68) 636-47-15Менеджер Андрій
Опис
Середньоранній (110-120 днів від сходів насіння) сорт для відкритого й закритого ґрунту. Потужний кущ висотою 60-80 см, із густим листям. Плоди конусоподібні, довжиною 12-15 см, масою 200-250 г, товстостінні (6-8 мм), соковиті, ароматні, в технічній стиглості темно-зелені, в біологічній – темно-вишневі. Врожайність 6 кг/м2. Городники й фермері цінують сорт за непогану лежкість, високі зовнішні й споживчі якості. Один із найкращих салатних сортів, відмінно смакує в кулінарних стравах і консервації.
Вирощування
Вирощують розсадним способом. Глибина загортання насіння 1-2 см. Сходи з’являються на 5-7 день при температурі +13°С і вище, оптимальна для росту +20-30°С. Розсаду висаджують висотою 20-25 см, у 60-65 денному віці, коли температура ґрунту досягне +10-12°С і мине загроза приморозків. Густота висадки 3,5-5,5 шт./м2. Чутливий до зниження температури, умов освітлення, вологозабезпечення. Вирощують на легких родючих ґрунтах із рН 6,0-6,6.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Садиба Центр |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага плоду | 200-250 г |
| Виробник сировини | Україна |
| Врожайність | 6 кг/м2 |
| Габітус і висота рослини | 60-80 см |
| Група стиглості | Середньоранній (110-120 днів від сходів насіння) |
| Місце вирощування | Відкритий і закритий ґрунт |
| Особлива відмінність | Непогана лежкість, високі зовнішні й споживчі якості |
| Сорт чи гібрид | Сорт |
| Сортотип | Кубоподібний |
| Тип паковання | Пакет міні |
| Товщина стінки плоду | 6-8 мм |
- Ціна: 8 ₴
