Опис
Перець Турбін F1 - новий середньостиглий гібрид (вегетаційний період 80 днів) типу «Долма» для відкритого ґрунту та плівкових теплиць. Плоди товстостінні (до 7 мм), масою 140-250 г, при дозріванні набувають помаранчевого кольору, мають прекрасний смак та чудовий аромат. Гібрид жаростійкий, відмінно підходить для переробки.
Вирощування
Гібрид вирощується у відкритому та закритому ґрунті, через розсаду. Проростання насіння починається при 13°С, найкраща температура для росту і розвитку перцю 25 - 30°С, 35°С і низька вологість повітря викликають опадання зав’язі та квітів. Температура нижче 15°С призводить припинення росту рослини. Густота стояння становить 3 – 6 рос/м². Затінені ділянки з недостатньою кількістю сонця призводять до формування дрібних, неправильної форми плодів. Родючість ґрунту один з важливих факторів, який значною мірою впливає на отримання якісного врожаю, тому легкий з нейтральною реакцією ґрунт багатий на вміст органічних добрив найкраще підходить для вирощування перцю. Ґрунтове живлення також відіграє значну роль у формуванні гарного урожаю особливо азотне воно сприяє вегетативному росту рослини, фосфорне підвищує скоростиглість і продуктивність. Кальцій та магній потрібні рослині на протязі всього періоду росту
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Садиба Центр |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага плоду | 180-250 г |
| Використання | Для переробки, салатів, заморозки, грилю |
| Виробник сировини | Bejo Zaden (Нідерланди) |
| Врожайність | Урожайність 6 кг/м2 |
| Габітус і висота рослини | 60-70 см |
| Група стиглості | Ранньостиглий (100-120 днів) |
| Забарвлення плоду в технічній / біологічній стиглості | Світло-зелене / насичено-жовте |
| Місце вирощування | Відкритий і закритий ґрунт |
| Особлива відмінність | Жаростійкий гібрид звеликими кубовидними товстостінними плодами, які відмінно підходять для переробки |
| Особливості росту плодів | Пониклі |
| Різновид | Солодкий |
| Сорт чи гібрид | Гібрид |
| Сортотип | Блочний |
| Стійкість до хвороб | Вірусу тютюнової мозаїки |
| Тип паковання | Пакет міні |
| Товщина стінки плоду | 6,0-7,0 мм |
| Форма і довжина плоду | Коротка купівля, 10-12 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 46,25 ₴

