Перець Білозірка - середньоранній (110-120 днів від сходів насіння) самозапильний сорт угорського типу. Формує міцний кущ висотою 40-70 см, рясно вкритий листям. Конусоподібні плоди масою 100-140 г, із загостреним кінчиком, соковитими стінками (5-6 мм), ароматні, з солодкуватим смаком, у технічній зрілості світло-жовтого кольору, а в біологічній – червоного. Врожайність 6-8 кг/м2. Популярний за дружнє дозрівання, невибагливість, легкість у вирощуванні, високу лежкість, універсальність використання, а ще чудово фарширується.
Вирощують розсадним способом. Глибина загортання насіння 1-2 см. Сходи з’являються на 5-7 день при температурі +13°С і вище, оптимальна для росту +20-30°С. Розсаду висаджують висотою 20-25 см, у 60-65 денному віці, коли температура ґрунту досягне +10-12°С і мине загроза приморозків. Густота висадки 3,5-5,5 шт./м2. Чутливий до зниження температури, умов освітлення, вологозабезпечення. Вирощують на легких родючих ґрунтах із рН 6,0-6,6.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Производитель | Садиба Центр |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага плоду | 100-140 г |
| Виробник сировини | Україна |
| Врожайність | 6-8 кг/м² |
| Габітус і висота рослини | 40-70 см |
| Группа спелости | Середньоранній (110-120 днів від сходів насіння) |
| Забарвлення плоду в технічній / біологічній стиглості | Світло-жовтий / червоний |
| Місце вирощування | Вирощують на легких родючих ґрунтах |
| Особлива відмінність | Дружнє дозрівання, невибагливість, легкість у вирощуванні, висока лежкість |
| Сорт чи гібрид | Сорт |
| Сортотип | Угорський |
| Тип упаковки | Пакет міні |
| Товщина стінки плоду | 5-6 мм |
| Форма і довжина плоду | Конусоподібна |
Информация для заказа
- Цена: 13,13 ₴


