
Вазон Глорія балконний для рослин пластиковий 50*18 см 9 л Оливковий Алеана
121,88 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 400 грн
- Нет в наличии
+380 (50) 540-51-05
Менеджер Антон- +380 (68) 636-47-15Менеджер Андрей
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Вазон «Глорія» балконний прямокутної форми, зовні має матову поверхню. Дизайн вазона: стриманий, лаконічний і сучасний. Форма вазону забезпечує стійкість конструкції, що зручно, якщо вазони використовуються для вуличних квітів. Гарно виглядатимуть у ньому рослини з невеликою кореневою системою: фіалки, спатифиллум, фуксії та інші. Цей вазон створений прикрасити собою інтер’єр будинку. Ідеально підходить для лоджій і балконів. Вазон виготовлений з високоякісного поліпропілену. Якісна сировина забезпечує еластичність і міцність вазону. Поверхня стійка до впливу сонячних променів, а також відмінно захищає коріння від перегріву та переохолодження. На вибір вазон "Глорія" балконний представлений в трьох розмірах та різних кольорах.
Матеріал - PP
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Производитель | Алеана |
| Тип | Вазон |
| Цвет | Оливковый |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 0.338 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 16 см |
| Длина | 50 см |
| Літраж | 9 л |
| Ширина | 18 см |
Информация для заказа
- Цена: 121,88 ₴
