
Вазон Терра для рослин пластиковий з підставкою 20*15 см 2,8 л Зелений Алеана
93,13 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 400 ₴
- Нет в наличии
+380 (50) 540-51-05
Менеджер Антон- +380 (68) 636-47-15Менеджер Андрей
Вазон "Терра" виконаний в класичному стилі. Поверхня вазона матова. Конструкція складається з вазона та підставки для збору зайвої вологи, що не тільки спрощує догляд за рослиною, але і робить вазон більш стійким. У вазоні "Терра" гарно виглядатимуть різні рослини з об’ємними кронами. А завдяки стриманим класичним кольорам, вазони цієї лінійки впишуться в будь-який інтер'єр, прикрасять відкриту терасу або балкон.Виріб виготовлений з високоякісного поліпропілену, що забезпечує добрі показники зносостійкості. Вазон представлений широкою розмірною лінійкою та декількома варіантами кольорів.
Матеріал - PP
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Алеана |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Вазон |
| Цвет | Зелёный |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 0.131 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 15 см |
| Диаметр | 20 см |
| Літраж | 2,8 л |
Информация для заказа
- Цена: 93,13 ₴
