
Вазон Петунія балконний з підставкою для рослин прямокутний 30,2*16,2 см 3 л Біла роза Алеана
80 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 400 грн
- Нет в наличии
+380 (50) 540-51-05
Менеджер Антон- +380 (68) 636-47-15Менеджер Андрей
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Вазон "Петунія" з підставкою балконний має матову поверхню. Форма вазона - трапеція з широким верхом. Вазон укомплектований підставкою для збору надлишкової вологи. Для забезпечення доступу кисню до коренів вазон обладнаний високими ніжками. Вазон «Петунія» сконструйований для вирощування квітів на балконі або в альтанці. Форма вазону забезпечує стійкість конструкції, що зручно коли вазон використовується на дворі. Вироби більших розмірів підходять для вирощування багаторічників або цибулинних.Вазон невибагливий в догляді, виготовлений з високоякісного поліпропілену, стійкого до вигорання на сонці. В асортименті представлені декілька варіантів кольорів.
Матеріал - PP
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Производитель | Алеана |
| Тип | Вазон |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 0.204 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 13 см |
| Длина | 30,2 см |
| Літраж | 3 л |
| Ширина | 16,2 см |
Информация для заказа
- Цена: 80 ₴
