
Вазон Ротанг балконний для рослин пластиковий 50*18 см 10 л Какао Алеана
345,63 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 400 грн
- Нет в наличии
+380 (50) 540-51-05
Менеджер Антон- +380 (68) 636-47-15Менеджер Андрей
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Вазон "Ротанг" зі вставкою балконний прямокутної форми з матовою поверхнею. Конструкція вазона має вставку, що завдяки дренажним отворам перешкоджає накопиченню вологи. Незвичний дизайну, у вигляді плетіння ротанга, дає змогу використовувати вазон для оформлення терас, альтанок і елементів садової архітектури. Виріб підходить для посадки рослин з розгалуженою кореневою системою та для кактусів, петуній, фіалок та інших дрібних квітів.Вазон «Ротанг» балконний виготовлений з поліпропілену високої якості, який не вицвітає на сонці. Якісна сировина забезпечує еластичність і міцність вазона та забезпечує стійкість виробу до дії несприятливих природних умов.
Матеріал - PP
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Алеана |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Вазон |
| Материал | Ротанг |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 0.794 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 16 см |
| Длина | 50 см |
| Літраж | 10 л |
| Ширина | 18 см |
Информация для заказа
- Цена: 345,63 ₴
