Об'єм (л) - 2,0.
Верхній квадрат (см) - 11х11.
Висота (см) - 21,5.
Матеріал - щільний пластик.
Країна виробник - Польща.
Мають спеціальні прорізи для етикеток.
Квадратні високі горщики для розсади досить практичні та зручні у використанні і займають при своєму об'ємі невелику площу для вирощування.
Вони стійкі, економлять місце, адже зручно розміщаються стінка об стінку. Забезпечують оптимальний ріст рослин та точне дозування поживних речовин.
Висота квадратних високих горщиків дозволяє вирощувати рослини із глибокою кореневою системою і широко використовуються для вирощення троянд, винограду, рослин, що плетуться та фруктових кущів.
Їхня особливість - це стандартне рифлене дно з отворами, яке дає можливість розміщати горщики як на твердій, так і на м'якій поверхні.
Переваги даних горщиків для розсади польського виробництва:
багаторазові у використанні, витримують декілька сезонів пересадки; практичні і надійні, адже горщики виготовлені з врахуванням найдрібніших потреб ринку та споживача; виготовлені із 100% переробленого поліпропілену; стійкі до УФ-випромінювання та морозів та витримують механічні пошкодження; щільний пластик стінок горщика та дно з достатньою кількість отворів для ефективного дренажу.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Виробник | DonKwiat |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Горщик |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 21,5 см |
| Довжина: | 11 см |
| Літраж | 2 л |
| Ширина | 11 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 ₴





