-20%

Вазон Дама для рослин пластиковий з підставкою 28*28 см 11 л Білий Алеана
287,50 ₴
230 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 400 грн
- Готово к отправке
+380 (50) 540-51-05
Менеджер Антон- +380 (68) 636-47-15Менеджер Андрей
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Вазон "Дама" з підставкою має глянсову поверхню та квадратну форму зі зрізаними кутами. Дизайн вазону стриманий, класичний. Продумана форма вазону в комплектації з підставкою перешкоджає гниття кореневої системи та сприяє швидкому відведенню надмірної вологи. А за рахунок широкої розмірної лінійки вазон підійде для розташування його як на підвіконні кімнати, так і на відкритих майданчиках. Серія "Дама" складається з 8 розмірів, тому підходить для різних типів рослин: - вазони розміром 36,0, 32,0, 28,0 см - для невеликих дерев та кімнатних чагарників; - вазони розміром 24,0, 20,0, 16,0 см - для антуріуму, спатифілуму, азалії; - невеликі горщики 12,0 і 8,0 см - для міні-фіалок або кактусів.Вазони виконані з поліпропілену. Матеріал захищає коріння від переохолодження за невисоких нічних температур. Асортимент складається з широкої розмірної лінійки та має кілька варіантів кольорів.
Матеріал - PP
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Алеана |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Вазон |
| Материал | Дерево |
| Цвет | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 0.374 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 25 см |
| Длина | 28 см |
| Літраж | 11 л |
| Ширина | 28 см |
Информация для заказа
- Цена: 230 ₴
