
Вазон Глорія з підвіскою для рослин пластиковий 25*16 см 4 л Оливковий Алеана
75 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
- Немає в наявності
+380 (50) 540-51-05
Менеджер Антон- +380 (68) 636-47-15Менеджер Андрій
Вазон "Глорія" з підвіскою розроблений для вирощування будь-яких рослин, але найчастіше їх використовують для вирощування красивих, квітучих, яскравих кольорів рослин. Такий вазон відмінно підійде під будь-який інтер’єр, зможе прикрасити балкон, веранду або двір. Підвіска вазона оснащена гачком для фіксації вазона на будь-якій поперечині. Завдяки надійній і точній конструкції, рослини в таких вазонах ростуть довго, залишаються здоровими і красивими. Вазон комплектується підвіскою, має 2 розміри та широку кольорову гаму. Вазон виготовлений з якісного поліпропілену, має міцні стінки і дно, які здатні витримувати перепади температур, сонячні промені, несприятливі погодні умови, так як використовуються майже завжди на вулиці.
Матеріал - PP
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Алеана |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Вазон |
| Колір | Оливковий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,1683 кг |
| Висота | 16 см |
| Діаметр | 25 см |
| Літраж | 4 л |
Інформація для замовлення
- Ціна: 75 ₴
