Опис
Хаскі F1 – надзвичайно ранній і високоврожайний гібрид.
Достигання настає на 50-55 день після висаджування розсади.
Особливою перевагою гібриду є висока однорідність плодів протягом усього періоду веге-тації.
Плоди конусовидної форми, товщина стінок 7-8 мм, червоного кольору в біологічній стиглості, масою 160-180 г, характеризуються привабливим товарним виглядом, відмінною лежкістю і транспортабельністю.
Рекомендований для вирощування у відкритому ґрунті та плівкових теплицях.
Вирощування
Придатний для вирощування у відкритому ґрунті та плівкових укриттях, розсадним способом.
Починає проростати насіння при 13°С, висаджують на постійне місце вирощування у віці 2 місяців та за відсутності весняних приморозків.
Густота стояння становить 3 – 6 рос/м².
Занадто спекотні умови та низька вологість викликають ризик опадання зав’язі та квітів.
Температура нижче 15°С призводить до повільного розвитку та припинення росту рослини.
Недостатня вологість ґрунту та освітленість призводять до формування неякісних плодів.
Родючість ґрунту та вміст в ньому поживних речовин відіграють велику роль у формуванні майбутнього врожаю.
Недостатній вміст азоту призводить до зменшення кількості зав’язі та повільного росту плодів, скоростиглість та продуктивність знижуються за малої кількості фосфору у ґрунті.
Кальцій та магній потрібні рослині протягом всього періоду вегетації.
Легкий з нейтральною реакцією та достатнім вмістом органіки ґрунт чудово підходить для отримання високого врожаю.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Нідерланди |
| Виробник | Садиба Центр |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага плоду | 160-180 г |
| Використання | Для свіжого споживання, консервування та переробки |
| Виробник сировини | Enza Zaden (Нідерланди) |
| Габітус і висота рослини | 70-80 см |
| Група стиглості | Ранньостигий, 90-105 см |
| Забарвлення плоду в технічній / біологічній стиглості | Біло-кремове / насичено червоне |
| Місце вирощування | Відкритий/закритий ґрунт |
| Особлива відмінність | Плоди легко транспортуються, мають привабливий товарний вигляд, у них щільна і м'ясиста структура.Високоврожайний гібрид перцю, що поєднує в собі високу продуктивність та бездоганну якість плодів |
| Особливості росту плодів | Пониклі |
| Сорт чи гібрид | Гібрид |
| Сортотип | Болгарський |
| Стійкість до хвороб | Бактеріальної плямистості, вірусу тютюнової мозаїки |
| Тип паковання | Пакет міні |
| Товщина стінки плоду | 6,0-9,0 мм |
| Форма і довжина плоду | Конічна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 33,13 ₴

